Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Újezd nad Lesy

Chtěli byste dopřát masáže svým dětem z relaxačních, regeneračních, či zdravotních důvodů? Objednejte si Masáže Újezd nad Lesyprofesionální masáže přímo k Vám domů!

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Rád Vám pomohu v případě podpory regenerace po sportu, zklidnění pomocí relaxační masáže, ale i zdravotní masáží, či ošetřením v případě mnoha zdravotních problémů.

Více informací na webu Masáže Újezd nad Lesy

Těším se na Vás

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Relaxační masáže pro děti

Dobrý den,
děkuji za Vaše skvělé masáže pro děti. Rádi jsme Vás poznali. Syn má velmi rád relaxační masáže. Na internetu jsem našla, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Relaxační masáž si náramně užil. Prý byla tak příjemná, že dokonce u ní na chvíli i usnul.
S pozdravem, Hanka

Relaxační masáže pro děti

Zdravíme Vás pane Vopálka,
také bychom se rádi připojili k velkému poděkování. Vaše návštěva nás moc potěšila. Syn má velmi rád relaxační masáže. Na Vašich stránkách jsme našli, že poskytujete i relaxační masáže pro děti. Zaujaly nás především Vaše zkušenosti. Relaxační masáž byla perfektní - velmi příjemná a uklidňující!
Těšíme se na příště, Standa + Anna

Zdravotní masáže doma

Zdravím Vás pane Vopálka,
děkuji Vám za dětskou masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Děti si již asi měsíc stěžovaly na bolesti kyčlí. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Zdravotní masáže byly velmi intensivní a zároveň uvolňující. Děti se po nich cítily skvěle!
Jsme Vám moc vděčný, Karel

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3