Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Řeporyje

Chtěli byste dopřát masáže svým dětem z relaxačních, regeneračních, či zdravotních důvodů? Objednejte si Masáže Řeporyjeprofesionální masáže přímo k Vám domů!

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Rád Vám pomohu v případě podpory regenerace po sportu, zklidnění pomocí relaxační masáže, ale i zdravotní masáží, či ošetřením v případě mnoha zdravotních problémů.

Více informací na webu Masáže Řeporyje

Těším se na Vás

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Zdravotní masáže

Krásný den Petře,
děkuji Vám za perfektní dětskou masáž. Syna již delší dobu trápily bolesti nohou. Na internetu jsem našel, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Musím uznat, že jste úžasný člověk, který své práci opravdu rozumí a hlavně ho baví. Po měsíci Vaší spolupráce bolesti vymizely a je na dětech vidět, že se cítí skvěle.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Vilém

Zdravotní masáže doma

Krásný den Petře,
rád bych Vám poděkoval za Vaše skvělé masáže pro děti. Velmi jste nám pomohl. Dceru již delší dobu trápily bolesti na hrudi. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Po Vaší masáži se dceři velmi rychle ulevilo a v noci již hlavně mohla v klidu spát.
Jsme Vám moc vděčný, Vilém

Zdravotní masáže

Zdravíme Vás Petře,
děkujeme za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Syn si stěžoval na bolesti v bedrech. Na internetu jsme našli, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Velmi se nám také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Musím uznat, že jste úžasný člověk, který své práci opravdu rozumí a hlavně ho baví. Po měsíci Vaší spolupráce bolesti vymizely a je na dětech vidět, že se cítí skvěle.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Lucka + Patrik

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3