Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Nebušice

Chtěli byste dopřát masáže svým dětem z relaxačních, regeneračních, či zdravotních důvodů? Objednejte si Masáže Nebušiceprofesionální masáže přímo k Vám domů!

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Rád Vám pomohu v případě podpory regenerace po sportu, zklidnění pomocí relaxační masáže, ale i zdravotní masáží, či ošetřením v případě mnoha zdravotních problémů.

Více informací na webu Masáže Nebušice

Těším se na Vás

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Zdravotní masáže doma

Krásný den Petře,
rád bych Vám poděkoval za Vaše skvělé masáže pro děti. Velmi jste nám pomohl. Dceru již delší dobu trápily bolesti na hrudi. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Po Vaší masáži se dceři velmi rychle ulevilo a v noci již hlavně mohla v klidu spát.
Jsme Vám moc vděčný, Vilém

Zdravotní masáže doma

Zdravím Vás pane Vopálka,
děkuji Vám za dětskou masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Děti si již asi měsíc stěžovaly na bolesti kyčlí. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Zdravotní masáže byly velmi intensivní a zároveň uvolňující. Děti se po nich cítily skvěle!
Jsme Vám moc vděčný, Karel

Bowenova technika

Hezký den pane Vopálka,
chtěl bych Vám poděkovat za Vaše služby, kterých jsem nedávno využil. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Dcera si asi před týdnem začala stěžovat na bolest zad v bederní části. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že nabízíte Bowenovu techniku. Dceři se ihned po Vašem prvním ošetření velmi ulevilo. Zopakovali jsme ho ještě dvakrát a nyní je již v pořádku.
S pozdravem, Patrik

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3