Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Hloubětín

Chtěli byste dopřát masáže svým dětem z relaxačních, regeneračních, či zdravotních důvodů? Objednejte si Masáže Hloubětínprofesionální masáže přímo k Vám domů!

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Rád Vám pomohu v případě podpory regenerace po sportu, zklidnění pomocí relaxační masáže, ale i zdravotní masáží, či ošetřením v případě mnoha zdravotních problémů.

Více informací na webu Masáže Hloubětín

Těším se na Vás

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Zdravotní masáže

Zdravíme Vás Petře,
děkujeme za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Syn si stěžoval na bolesti v bedrech. Na internetu jsme našli, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Velmi se nám také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Musím uznat, že jste úžasný člověk, který své práci opravdu rozumí a hlavně ho baví. Po měsíci Vaší spolupráce bolesti vymizely a je na dětech vidět, že se cítí skvěle.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Lucka + Patrik

Relaxační masáže pro děti

Dobrý den pane Vopálka,
děkujeme za Vaše masáže pro děti. Syn si již delší dobu přál vyzkoušet také relaxační masáž. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Relaxační masáž se mu moc líbila. Syn se po masáži cítil skvěle - odpočatý a uvolněný.
Děkuji, Erika + František

Zdravotní masáže pro děti

Dobrý den,
děkuji za Vaše služby, kterých jsem nedávno využil. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera se synem si již asi měsíc stěžovaly na bolesti nohou. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Vaše nabídka mne zaujala. Zdravotní masáže byly velmi intensivní a zároveň uvolňující. Děti se po nich cítily skvěle!
S pozdravem, Petr

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3