Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Břevnov

Chtěli byste dopřát masáže svým dětem z relaxačních, regeneračních, či zdravotních důvodů? Objednejte si Masáže Břevnovprofesionální masáže přímo k Vám domů!

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Rád Vám pomohu v případě podpory regenerace po sportu, zklidnění pomocí relaxační masáže, ale i zdravotní masáží, či ošetřením v případě mnoha zdravotních problémů.

Více informací na webu Masáže Břevnov

Těším se na Vás

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Bowenova technika doma

Přeji hezký den,
děkuji Vám za perfektní masáž. Děti si asi před týdnem začaly stěžovat na bolest zad v bederní části. Na internetu jsem našla, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Rozhodli jsme se, že to vyzkoušíme a opravdu dětem pomohla. Bolesti rychle ustoupily a je jim opět dobře.
Určitě se brzy opět ozveme, Lenka

Relaxační masáže pro děti

Dobrý den pane Vopálka,
děkujeme za Vaše masáže pro děti. Syn si již delší dobu přál vyzkoušet také relaxační masáž. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Relaxační masáž se mu moc líbila. Syn se po masáži cítil skvěle - odpočatý a uvolněný.
Děkuji, Erika + František

Bowenova technika doma

Krásný den,
chtěli bychom poděkovat za perfektní masáž. Syna již od mala trápí občas migrény a poslední dobou mu bylo nějak hůře. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Vaše nabídka nás zaujala. Rozhodli jsme se, že to vyzkoušíme a opravdu mému synovi pomohla. Bolesti rychle ustoupily a je mu opět dobře.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Erika + František

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3